Ανά Περιφερειακή Ενότητα οι υποψήφιοι του συνδυασμού «Δυτική Ελλάδα-Δικαίωμα στην Πρόοδο» του Απόστολου Κατσιφάρα είναι οι:

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ



ΑΥΓΕΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΑΥΔΗ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΒΛΑΧΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΓΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΡΔΑΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΤΣΑΡΗ – ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑ (ΤΟΤΟ) του ΘΩΜΑ
ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
10. ΚΟΚΚΙΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

11. ΚΩΤΑΝΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ

12. ΛΕΧΟΥΡΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

13. ΛΥΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

14. ΜΑΚΡΑΣΙΜΟΥ – ΜΑΡΙΝΟΥ ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

15. ΜΑΝΔΕΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

16. ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ

17. ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

18. ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

19. ΠΟΛΥΓΕΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

20. ΡΟΥΣΗ – ΝΤΖΙΜΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

21. ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ του ΜΑΡΚΟΥ

22. ΣΩΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ

23. ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

24. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΧΑΪΑΣ

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΠΑΣΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΡΙΒΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΦΙΛΑΡΕΤΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΚΑΠΡΑΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΚΑΡΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

11. ΚΑΡΠΕΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

12. ΚΟΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

13. ΛΟΝΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

14. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

15. ΛΥΜΠΕΡΗ – ΚΑΛΗΜΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

16. ΜΑΡΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

17. ΜΑΡΛΑΦΕΚΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΡΗΓΑ

18. ΜΑΡΤΖΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

19. ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗ – ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ

20. ΜΠΕΛΕΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΓΙΩΡΓΗ

21. ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

22. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

23. ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΛΕΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

24. ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

25. ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΥ

26. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

27. ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ

28. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΙΧΑΛΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

29. ΣΚΑΝΔΑΜΗ ΑΘΗΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

30. ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

31. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΠΕΠΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

32. ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του ΦΩΤΙΟΥ

33. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

34. ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

35. ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΑΖΑΚΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΟΛΛΙΑ ΜΑΡΘΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΥΣΚΟΥΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΠΡΑΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΜΠΡΑΤΗ ΘΕΩΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11. ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

12. ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΜΑΡΤΖΑΚΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

14. ΣΚΑΡΤΣΙΑΡΗΣ ΠΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

15. ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

16. ΦΛΕΒΟΤΟΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

17. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

18. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Ο συνδυασμός του υποψήφιου Περιφερειάρχη Δυτικής Ελλάδας Νεκτάριου Φαρμάκη

ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

ΒΟΥΛΓΑΡΗ – ΠΟΛΟΝΥΦΗ Αμαλία του Γεωργίου
ΓΕΡΜΑΝΟΣ Περικλής του Νικολάου
ΓΟΥΔΑΣ Μιχαήλ του Νικολάου
ΔΑΚΑΛΑΚΗ Παναγιώτα (Νάγια) του Ιωάννη
ΔΗΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Λάμπρος του Δημητρίου
ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ Χαράλαμπος (Χάρης) του Θεοδώρου
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γεώργιος του Ευαγγέλου
ΚΩΤΣΗΣ Βασίλειος του Ελευθερίου
ΛΑΪΝΑΣ Σταύρος του Ηλία
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ Αθανάσιος του Γεωργίου
ΜΠΟΝΗΣ Γρηγόριος του Ιωάννη
ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ Αργύριος του Γεωργίου
ΝΤΖΟΥΡΒΑ Θεοδώρα (Δώρα) του Γεωργίου
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Νικόλαος του Παναγιώτη
ΠΟΛΥΖΩΗ - ΤΣΕΡΠΕΛΗ Λαμπρινή του Σταύρου
ΠΡΟΥΝΤΖΟΥ Όλγα του Δημητρίου
ΣΑΛΜΑ Μαρία του Γεωργίου
ΣΚΛΗΡΟΣ Φώτιος του Χρήστου
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Άγγελος του Αθανασίου
ΣΥΡΡΟΣ Κωνσταντίνος του Δημητρίου
ΣΥΨΑΣ Ιωάννης του Παναγιώτη
ΤΑΜΠΑΚΕΛΗΣ Δημοσθένης του Νικολάου
ΤΣΕΚΟΥΡΑ Παρασκευή (Βούλα) του Βελισσαρίου
ΧΑΛΙΜΟΥΔΡΑ Αγγελική του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΧΑΪΑΣ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

ΑΜΠΑΤΖΗΣ Ηλίας του Γεωργίου
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης (Μπόμπος) του Αναστασίου
ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Αθανάσιος του Γεωργίου
ΓΚΟΛΩΝΗ Σταυρούλα του Δημητρίου
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ Γεώργιος του Κωνσταντίνου
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ Ευγενία του Παναγιώτη
ΖΑΪΜΗΣ Φωκίων του Ανδρέα
ΚΑΖΑΝΤΖΗ Ζωή του Χρήστου
ΚΑΡΑΒΟΛΑ Αναστασία του Πολυχρόνη
ΚΑΡΙΩΤΗΣ Γεώργιος του Νικολάου
ΚΑΤΡΙΜΠΟΥΖΑ Διονυσία του Παναγιώτη
ΚΑΤΣΟΥΓΚΡΑΚΗΣ Νικόλαος του Παναγιώτη
ΚΙΟΥΡΤΗ Μαρία του Ιωάννη
ΚΟΡΑΚΑ Θεοφάνα (Φανή) του Γεωργίου
ΚΟΥΡΤΗ Αικατερίνη του Παναγιώτη
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μαρία του Δημητρίου
ΚΩΣΤΑΡΙΔΗΣ Νικόλαος του Κωνσταντίνου
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Αγγελική του Γεωργίου
ΚΩΤΤΗΣ Γεώργιος του Αλεξάνδρου
ΛΑΛΙΩΤΗΣ Παναγιώτης (Τάκης) του Δημητρίου
ΛΟΗΣ Νικόλαος του Ανδρέα
ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης του Σωτηρίου
ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ Δημήτριος του Αρτέμη
ΜΠΟΝΑΝΟΣ Χαράλαμπος του Γεωργίου
ΜΠΟΝΑΤΣΟΥ Τίτα του Δημητρίου
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος του Κωνσταντίνου
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ Μαρία του Κωνσταντίνου
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης (Τάκης) του Λεωνίδα
ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ Νικόλαος του Κωνσταντίνου
ΡΕΜΟΥΝΤΗ Αδαμαντία (Άντα) του Σπυρογεράσιμου
ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης του Λουκά
ΤΣΩΝΗΣ Παναγιώτης του Νικολάου
ΦΙΛΙΑΣ Ανδρέας του Νικολάου
ΦΩΤΟΥ Χριστίνα του Νικολάου
ΨΑΡΡΟΥ – ΚΑΥΚΑ Αναστασία (Νατάσα) του Χρυσοστόμου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΛΕΙΑΣ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Θεόδωρος (Τσαφλιάς) του Χρήστου
ΓΑΒΡΑΣ Χρήστος του Νικολάου
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλειος του Κωνσταντίνου
ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ Νικόλαος του Αγγέλου
ΚΟΡΤΕΣΗ Άννα του Κωνσταντίνου
ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ - ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ Διονυσία του Νικολάου
ΜΠΙΛΙΑ Μαρία του Αγησιλάου
ΜΠΙΛΙΡΗΣ Χρήστος του Αθανασίου
ΜΠΟΥΡΑ Ευαγγελία (Λία) του Βασιλείου
ΜΠΡΑΤΗ Δήμητρα του Αγγέλου
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος του Γεωργίου
ΞΟΥΡΗΣ Χρήστος του Ιωάννη
ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ Πανάγος του Διονυσίου
ΣΚΟΥΡΦΟΥΝΤΑ Παναγιώτα του Θεοδώρου
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Ιωάννα Μαρία (Μαριάννα) του Κωνσταντίνου
ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ Αριστείδης (Καπετάνιος) του Στεφάνου
ΧΗΝΟΣ Γεώργιος του Βασιλείου
ΧΩΡΕΜΗ - ΤΡΙΓΑΖΗ Κωνσταντίνα του Γεωργίου
 
«Δυτική Ελλάδα ΜΠΡΟΣΤΑ»-υποψήφιος Περιφερειάρχης Δυτικής Ελλάδας, Κ. Σπηλιόπουλος.
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ AXAIAΣ


ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΒΕΡΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
ΓΚΟΛΦΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ-ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΑΝΑΓΙΑ ΑΡΕΤΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ ΦΙΛΟΠΟΙΜΗΝ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΚΑΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΟΚΚΙΝΗ -ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΥΤΣΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ
ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΜΑΤΣΑΓΓΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΜΠΕΚΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΩ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ-ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΚΑ) ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΠΕΡΔΙΚΗ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΕΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΡΙΖΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΟΦΕΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΑΠΕΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
ΤΣΑΛΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΦΑΤΣΙΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΦΕΣΣΙΑΝ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΟΥ ΑΜΠΑΡΣΟΥΜ
ΦΙΛΕΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ


ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΑΛΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΑΡΤΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΒΑΡΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΓΙΑΛΙΑ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΓΡΙΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) ΤΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ

ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΤΣΙΝΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΟΥΝΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΡΕΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΩΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΜΙΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΜΠΑΡΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΥΡΩΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΩΗ ΤΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ

ΠΑΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΑΜΑΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΣΚΥΡΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΟΥΡΛΙΔΑ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΣΟΥΡΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΗΛΕΙΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΛΙΒΩΝ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΑΓΙΟΜΥΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΜΥΡΩΝΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΑΝΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΘΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΚΛΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΟΥΣΤΑΦΕΡΗ ΦΙΛΙΩ-ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΜΠΟΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΙΚΟΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΑΛΠΕΑ ΕΚΑΒΗ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΤΡΟΦΥΛΛΑ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΑΝΟΣ)



ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Αντίστασης Πολιτών Δυτικής Ελλάδας

1

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΛΟΛΟΣ)

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5

ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΥ ΜΑΥΡΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6

ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ (ΓΙΟΥΛΑ)

ΙΩΑΝΝΗΣ

7

ΓΚΟΥΛΕΜΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

8

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

9

ΔΟΥΦΕΞΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

10

ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΣ

11

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

12

ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΝΑ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

13

ΚΑΡΑΖΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

14

ΚΑΝΤΖΑΡΗ ΖΑΦΕΙΡΩ

ΧΡΗΣΤΟΣ

15

ΚΟΛΙΤΣΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

16

ΚΟΣΜΑΤΟΥ ΧΡΥΣΗ

ΑΝΔΡΕΑΣ

17

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

18

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

19

ΜΑΝΕΤΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

20

ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

21

ΜΑΤΣΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

22

ΜΕΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΦΩΤΙΟΣ

23

ΜΠΑΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

24

ΜΠΟΥΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

25

ΞΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

26

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΠΟΓΡΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ

27

ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΙΩΑΝΝΟΥ

28

ΠΗΛΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΔΟΝΑΤΟΣ

29

ΣΙΑΗΛΗ ΜΠΑΚΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

30

ΣΙΛΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

31

ΣΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

32

ΦΡΑΝΤΖΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΥ

33

ΧΑΣΟΜΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

34

ΧΟΡΜΠΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

ΑΝΔΡΕΑΣ

35

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΒΛΑΣΙΟΣ




ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Π.Ε. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1

ΑΜΒΡΑΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

3

ΒΑΣΚΑΝΤΗΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΛΕΞΙΟΣ

4

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5

ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

6

ΚΑΤΣΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

7

ΚΟΛΟΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

8

ΚΟΥΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

9

ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

10

ΜΟΥΣΣΕ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

11

ΜΠΕΚΑΤΟΡΟΥ ΑΡΓΥΡΩ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

12

ΜΠΕΣΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

13

ΠΑΛΗΓΕΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

14

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

15

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΕΥΔΟΞΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

16

ΠΟΛΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

17

ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΠΟΛΥΤΙΜΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

18

ΡΑΜΜΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

19

ΡΑΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

20

ΣΚΑΝΔΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

21

ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

22

ΤΣΑΦΩΝΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

23

ΤΣΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

24

ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΕ ΗΛΕΙΑΣ

1

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2

ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΠΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

3

ΓΑΣΠΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

4

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

6

ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7

ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

8

ΚΟΥΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

9

ΛΕΥΚΑΔΙΤΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10

ΛΥΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

11

ΜΠΕΗ ΝΙΚΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

12

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

13

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

14

ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ


Οι υποψήφιοι της Οικολογικής Δυτικής Ελλάδας ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1

ΒΛΑΧΟΥ ΑΘΗΝΑ του Αλκιβιάδη

2

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

3

ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Σωτηρίου

4

ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

5

ΚΑΡΔΑΚΑΡΗ ΝΙΚΗ του Ξενοφώντα

6

ΚΟΙΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΑΞΙΜΙΛΙΑΝΟΣ του Σωτηρίου

7

ΜΑΥΡΑΓΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αποστόλου

8

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ του Αθανασίου

9

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου

10

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΝΕΛΛΗ) του Νικολάου

11

ΠΗΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου

12

ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΜΑΡΙΑ του Σωτηρίου

13

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Μιχαήλ

14

ΤΖΟΓΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Επαμεινώνδα

15

ΤΡΑΜΠΑΖΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΤΖΙΝΑ) του Παναγιώτη

16

ΤΣΙΩΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Παναγιώτη

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΧΑΪΑΣ

1

ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Δημητρίου

2

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ (ΠΟΛΥ) του Γεωργίου

3

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα

4

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Χρήστου

5

ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου

6

ΚΑΦΡΙΤΣΑ ΔΑΝΑΗ του Δημητρίου

7

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου

8

ΚΟΡΔΙΣΤΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του Ιωάννη

9

ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Θεοφάνη

10

ΜΠΑΝΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευσταθίου

11

ΜΠΙΝΙΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σπυρίδωνος

12

ΝΤΖΑΘΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) του Παναγιώτη

13

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γρηγορίου

14

ΠΑΧΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Νικολάου

15

ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Δημητρίου

16

ΣΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Διονυσίου

17

ΣΠΑΝΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του Αλεξίου

18

ΤΣΑΧΡΕΛΙΑ ΣΜΑΡΑΓΔΑ του Μιχαήλ

19

ΤΣΑΧΡΕΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

20

ΧΑΛΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Χριστοφόρου

21

ΧΑΣΑΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΜΠΕΤΥ) του Γεωργίου

22

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του Ζήση

23

ΧΕΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου


ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΗΛΕΙΑΣ

1

ΑΣΤΕΡΗ ΝΙΚΟΛΙΑ του Γεωργίου

2

ΓΟΥΒΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Διονυσίου

3

ΚΑΡΛΗΣ ΗΛΙΑΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη

4

ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παύλου

5

ΚΡΕΣΤΕΝΙΤΗ ΡΕΒΕΚΑ του Κωνσταντίνου

6

ΜΩΡΕΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου

7

ΠΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου

8

ΣΑΚΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοδώρου

9

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Διονυσίου

10

ΤΣΑΓΚΑΝΕΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του Τρύφωνα

11

ΧΕΛΜΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Σπυρίδωνος-Διονυσίου

12

ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεωργίου





Το Βήμα της Αιγιάλειας
Author: Το Βήμα της Αιγιάλειας
Ανεξάρτητη eφημεριδα άποψης.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS